Czyszczenie wykładzin i pranie dywanów Szczecinpranie dywanu
pranie dywanu

Rzetelne wypełnienie zleceń sprzątania mieszkań, domów czy biur wymaga także bardzo często wyprania leżących na podłogach wykładzin lub dywanów. W prawdzie w większości przypadków wystarczy porządne odkurzenie dobrym odkurzaczem, jednak raz na jakiś czas niezbędne jest wykonanie bardziej szczegółowej procedury. Nawet jeśli dywan nie jest jakoś szczególnie poplamiony to warto go wyprać ze względu na drobnoustroje jakie w nim się zbierają. Szczególnie istotne jest to w pokojach dziecięcych czy przedszkolach albo żłobkach.

Pranie dywanów i wykładzin to dość czasochłonna czynność wymagająca do tego specjalnych odkurzaczy oraz odpowiednich środków piorących. Nasza firma dysponuje sprzętami wiodących firm takich jak m.in. Karcher dzięki którym można bez problemów na miejscu u klienta wyczyścić nawet najbardziej zabrudzony dywan czy wykładzinę. Zastosowanie firmowych środków z certyfikatami pozwala na bezpieczne dla środowiska i otoczenia wykonanie pracy. W szczególnych przypadkach dywan może wymagać zabrania i wyprania go w stacjonarnych maszynach piorących. Także to jesteśmy w stanie zrobić we własnym zakresie.

Zapewniamy profesjonalną ekipę zajmującą się praniem z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zleceń. Wykładziny i dywany odbieramy i przywozimy własnym transportem. Najlepszą rekomendacją naszych usług są zadowoleni klienci : osoby prywatne, firmy, szkoły, przedszkola. Dywany czyścimy na terenie Szczecina oraz okolicznych gmin.